Podziękowania dla przechodzącego na emeryturę Księdza Proboszcza
Stanisława Stęchłego.

W niedzielę - 26 sierpnia 2012r., podczas uroczystej Mszy Świętej, za długoletnią posługę kapłańską, miłą i owocną współpracę oraz działalność na rzecz parafii i całej gminy,  księdzu proboszczowi Stanisławowi Stęchłemu, przechodzącemu na emeryturę, podziękowania złożyli osobiście m.in. przedstawiciele władz i instytucji gminnych, na czele z wójtem Zbigniewem Korabem oraz przedstawiciele parafii.

Gorące i serdeczne podziękowania składają również administratorzy strony parafialnej oraz  strażacy  działający w niebyleckiej parafii.

Czcigodny Księże Stanisławie, w swej wędrówce duszpasterskiej przybyłeś do niebyleckiej parafii 14 września 1986 roku, by spełniać swoją posługę kapłańską, by służyć całą mocą Panu Bogu i Kościołowi, trwać w tej nieustającej pracy dla Pana Jezusa Chrystusa.

Z dniem dzisiejszym przechodzisz na zasłużoną emeryturę, swoje obowiązki wykonywałeś z wielkim zaangażowaniem, zawsze dążyłeś do osiągnięcia zaplanowanych celów, zrobiłeś bardzo dużo dla umacniania życia religijnego oraz wykazałeś się wielką dbałością o obiekty kościelne. A swoją życzliwością, serdecznością i otwartością, zjednałeś sobie wiernych.

 

 

 

 

Z okazji przejścia na emeryturę życzymy Ci obfitości darów Ducha św. Niech Jezus, Najwyższy Kapłan umacnia i udziela Ci wszelkiego światła na długie i spokojnie spędzone razem z nami lata. Pozostań zawsze z nami.

Szczęść Boże!

Było również wiele ciepłych słów wdzięczności, kwiatów, od parafian którzy dziękowali swemu Proboszczowi, dobremu Przyjacielowi, Przewodnikowi i Opiekunowi.