Parafia Niebylec, 01.03.2015 r.

 

II Niedziela Wielkiego Postu

 

Dzisiaj jeszcze zapraszamy: Godz. 15.00. Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym.

W czwartek Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży o 16.30. W piątek dla wszystkich o 8.00. i 16.30.

Wystawiony jest kosz CARITAS na produkty żywnościowe dla rodzin potrzebujących pomocy z naszej parafii. Prosimy o okazywanie miłosierdzia.


 
 

 

**Czytaj więcej: **Informacje Duszpasterskie 01-03-2015

Parafia Niebylec, 19.02.2015 r.

Galeria - Kościół rok 2014


Zapraszam do oglądania galerii Kościoła, wydanie z dnia 04 listopada 2014 r.


**Czytaj więcej: **Galeria - Kościół 2014 r.

Parafia Niebylec, 24-02-2015r.
 
 

Anno Domini 2014

 
 
6 styczeń – Koncert kolęd w wykonaniu Scholi parafialnej po mszy św. w kościele.
 
12 styczeń – Koncert Noworoczny. W hali widowiskowo-sportowej w Niebylcu odbył się Koncert Noworoczny zorganizowany przez Akcję Katolicką oraz GOK w Niebylcu. Koncert otworzyli: prezes akcji katolickiej Zbigniew Korab wraz z ks. dr Czesławem Gorajem proboszczem naszej parafii. Wśród występujących była nasza orkiestra parafialna pod batutą p. Janusza Raka i schola pod kierownictwem p. Pauliny Kowalskiej.
 
 

**Czytaj więcej: **Kronika Parafialna za 2014 rok 

Parafia Niebylec, 19.02.2015 r.

11 luty – Światowy Dzień Chorego
We wspomnienie objawienia Matki Bożej w Lourdes wzrok wytężamy w stronę wszystkich chorych. Ustanowienie przez Ojca Świętego Jana Pawła II Światowego Dnia Chorego stało się wezwaniem do modlitwy, refleksji i dostrzeżeniu miejsca tych, którzy cierpią na duszy i na ciele. Z tej okazji Parafialny Zespół Caritas zorganizował spotkanie dla wszystkich chorych i cierpiących z naszej Parafii w Domu Wielofunkcyjnym w Niebylcu. O godz. 12:00 odbyła się Msza Święta z udzielaniem Sakramentu Namaszczenia Chorych.

**Czytaj więcej: **11 luty – Światowy Dzień Chorego

Parafia Niebylec, 19.02.2015 r.

Aktywne ferie w parafii Niebylec!
Uczestnicy duszpasterstwa parafialnego w czasie ferii wzięli oni udział w atrakcjach zorganizowanych przez naszą parafię. Już w środę pierwszego tygodnia odbył się wieczór filmowy w sali duszpasterskiej. Z kolei wtorek, to przejście na naprawdę duży ekran. W kinie oglądaliśmy polską produkcję o francuskim tytule: Carte blanche. Po seansie przyszedł czas na prawdziwą aktywność fizyczną w pierwszym na Podkarpaciu parku trampolin. 

 

Gdy oczom ukazała się sala zagospodarowana przez wielką trampolinę podzieloną na kilka sektorów, na ustach uczestników (i nie tylko) od razu pojawił się uśmiech. Wszyscy chętni w bezpieczny sposób mogli aktywnie spędzić czas. Niektórzy również wykazali się umiejętnościami akrobatycznymi. Wielką frajdę przyniósł także basen wypełniony nie wodą, a ... gąbkami. Jak pokazał ten wyjazd nasza młodzież lubi aktywnie spędzać czas, więc lenistwo im nie podskoczy!

**Czytaj więcej: **Aktywne ferie w parafii Niebylec!

Ścieżka powrotu