dnia: 20 Grudzień 2014    |    Imieniny obchodzi: Bogumiła, Dominik
Get Adobe Flash player
Słuchaj Pieśni

There seems to be an error with the player !

Szukaj
Licznik odwiedzin
Od 27-07-2011r odwiedziło nas
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter


Najnowsze artykuły

Spowiedź adwentowa

"Nie lękajcie się spowiedzi! Ktoś stojąc w kolejce do spowiedzi odczuwa wszystko to, co mu ciąży na sercu a także wstyd, żeby się wyspowiadać. Kiedy skończy się spowiedź odchodzi WOLNY, WSPANIAŁY, odczuwając PRZEBACZENIE, nieskalany, SZCZĘŚLIWY. To właśnie jest piękno spowiedzi! Śmiało idź się wyspowiadać! Jezus ciebie przyjmiesz wielką miłością! Bądź dzielny i śmiało idź się wyspowiadać." Papież Franciszek.

Kliknij na plakat, aby powiększyć program spowiedzi adwentowej w Niebylcu.

 

 

Niebylec, dnia 15-12-2014

Świąteczne Życzenia

 

 

 

 

Błogosławieństwo naszych lektorów


 

    13 grudnia br. w katedrze rzeszowskiej Ksiądz Biskup Ordynariusz Jan Wątroba udzielił lektorskiego błogosławieństwa ponad stu ministrantom. W ich gronie znalazła się czwórka z naszej Parafii. Sebastian i Krzysztof posługujący w kościele parafialnym oraz Marcin i Kamil z kaplicy w Gwoździance. Podczas uroczystej Mszy Świętej, w której asystowała czołowa grupa animatorów Diecezji Rzeszowskiej, Ksiądz Biskup zaprosił nowych lektorów, aby czytane Słowo Boże kształtowało ich młode życie. Jednocześnie przypomniał wszystkim rolę jaką spełnia Liturgia Słowa podczas Eucharystii i w życiu chrześcijańskim.

 

 
Parafia Niebylec, 14.12.2014 r.

III Niedziela Adwentu

 

  1. To już połowa Adwentu. Od jutra, wkroczymy w okres bezpośredniego przygotowania do uroczystości Narodzenia Pańskiego. Przypatrzmy się, jak przeżywamy ten święty czas!?

Trzecią niedzielę Adwentu nazywamy niedzielą GaudeteRadujcie się!, od słów z Listu św. Pawła do Filipian (Flp 4,4-5): „Radujcie się zawsze w Panu, raz jeszcze powtarzam: radujcie się! Pan jest blisko”. Dlatego też w dzisiejszej liturgii zamiast fioletowych pojawiły się szaty różowe, nawiązujące do koloru nieba o wschodzie słońca i mówiące, że Zbawiciel – Wschodzące z wysoka Słońce jest już naprawdę blisko.

.

 

 

 

Parafia Niebylec, 14-12-2014r.

 

Intencje Mszalne w bieżącym tygodniu.

 

Parafia  Niebylec, 10-12-2014r.

Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć następujące osoby:

 

 
Więcej artykułów…
fungusanail | Microsoft Exchange