dnia: 28 Lipiec 2014    |    Imieniny obchodzi: Wiktor, Innocenty, Aida

Najnowsze artykuły
Parafia Niebylec 27. 07. 2014 r.

XVII Niedziela Zwykła

 

W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca sierpnia. Okazja do spowiedzi w piątek od 17.00. Natomiast chorych wyjątkowo odwiedzimy w czasie Misji Świętych tj. wtorek 5 sierpnia od godz. 11.00. Zapisy w zakrystii.

.

 

 

 

Parafia Niebylec, 27-07-2014r.

 

Intencje Mszalne w bieżącym tygodniu.

 

Niebylec 25-07-2014 r.

Wotum Jubileuszowe Parafii Konieczkowsko - Niebyleckiej

 

Z wielką wdzięcznością zwracamy się do Pana Boga w przeddzień naszego Jubileuszu 550 –lecia Parafii Konieczkowsko – Niebyleckiej za dzieła których udało się dzięki Bożej Opaczności dokonać tj.: Malowanie wnętrza świątyni, budowa schodów z podjazdem dla niepełnosprawnych, założenie wyświetlaczy pieśni, nowego nagłośnienia oraz instalacja kamiennego ołtarza i ambonki.

 

Niebylec, dnia 15-05-2014r


Jubileusz 150 lecia Szkolnictwa w Niebylcu.

 

15 maja do naszego kościoła Parafialnego w Niebylcu przybyło wielu znakomitych gości na czele z Jego Ekscelencją Księdzem Biskupem Edwardem Białogłowskim, aby świętować Jubileusz 150 lecia Szkolnictwa w Niebylcu.

 

 

 

Niebylec 04-05-2014r

Uroczystość Odpustowa oraz jubileusz 25-lecia kapłaństwa 

 

W dniu 4 maja 2014 r. przeżywaliśmy w Naszej Wspólnocie Parafialnej UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWĄ połączoną z  jubileuszem 25 - lecia kapłaństwa Ks. Kanonika Waldemara Doparta.


Uroczystość ta przeżywana przez Nas była cały dzień a szczególnie uroczyście na sumie której przewodniczył i homilię wygłosił jubilat Ks. Kanonik Waldemar Dopart


 

Niebylec 03-05-2014r

 

Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, Patronki PolskiDziś przeżywaliśmy Uroczystość NMP Królowej Polski, Patronki Polski

Msza święta sprawowana w tę kościelną uroczystość przypadającą w tym samym dniu, co święto państwowe, zgromadziła w naszej świątyni, nie tylko parafian, lecz także przedstawicieli władz samorządowych, Wójta Gminy Niebylec wraz z Radnymi, Poczty Sztandarowe niebyleckich szkól gimnazjalnych oraz OSP z terenu gminy Niebylec. Ważną lokalną uroczystością przypadającą tego dnia było również uroczyste świętowanie z okazji Dnia Strażaka.

 

Podczas uroczystości wpatrywaliśmy się w Maryję – Królową Polski, główną Patronkę naszego Narodu. W duchu aktu oddania naszych dziadów i ojców, i my powierzaliśmy Jej wszystkie trudne osobiste sprawy, problemy naszych rodzin, wspólnoty parafialnej i naszej Ojczyzny.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3
Copyright © 2014 Parafia Niebylec.
Designed by mixwebtemplates